İYİ Parti’nin Kuruluşunun 5.Yılı Kutlandı

İYİ Parti Manisa İl ve İlçe Başkanlıkları tarafından, İYİ Parti’nin kuruluşunun 5. yıl dönümü dolayısıyla Milli Egemenlik Anıtı’na çelenk bırakıldı.

İYİ Parti’nin  Kuruluşunun 5.Yılı  Kutlandı

İYİ Parti’nin kuruluşunun 5. yıl dönümü Manisa’da çelenk sunma programı düzenlendi.

Programa İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Çelik, meclis üyeleri, yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

“İYİ PARTİ TÜRKİYE’YE GÜNEŞ GİBİ DOĞDU”

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz çelenk sunma programının ardından yaptığı konuşmada, “İYİ Parti, kurulduğu günden bu yana Türk siyasetini değiştirdi. Akılcı ve halka hizmet eden politikalarla halkın gerçek sorunlarına parmak bastı. Genel Başkanımız sayın Meral Akşener, Türkiye’nin her bir ilini karış karış gezerek vatandaşlarımızı dinledi, sorunlarını tespit etti. Milletvekillerimiz, İl Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımız, meclis üyelerimiz ve tüm partililerimiz dur durak bilmeden çalıştı. İYİ Parti Türkiye’ye umut verdi, ülkemize bir güneş gibi doğdu. Sayın Genel Başkanımızın yanında olmaktan, birlikte aynı yolda yürümekten dolayı çok gururluyuz. İYİ Parti yapılacak olan ilk seçimlerde, AK Parti’nin Türkiye’ye 20 yılda verdiği zarara bir nokta koyacak ve yandaşlar için değil, milletimiz için çalışacak. Partimizin kuruluş yıl dönümünü kutlar, İYİlerle birlikte nice yıllar boyunca aynı yolda yürümekten şeref duyacağımı bildiririm” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2022, 10:25

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER