KADEM ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi İş birliği Protokolü İmzaladı

Kadın ve Demokrasi Vakfı (KADEM) ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi, kadınların ve gençlerin gelişimlerini destekleyecek programlar, atölyeler ve eğitimlerin planlanması için İş birliği Protokolü İmzaladı

KADEM ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi İş birliği Protokolü İmzaladı

KADEM ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi  kadınların ve gençlerin gelişimlerini destekleyecek programlar, atölyeler ve eğitimlerin planlanması için İş birliği Protokolü İmzaladı. Konuya ilişkin açıklamada bulunan KADEM Manisa İl Temsilcisi Uzm. Dr. Ümit Atman "Toplumun her ferdine ulaşarak, daha adil bir dünya için gönüllülükle yer aldığımız, emek verdiğimiz faaliyetlerimizi kararlıkla sürdüreceğiz" dedi.

"GÖNÜL BAĞI KURDUK"

KADEM Manisa İl Temsilcisi Atman , "Kadın ve Demokrasi Vakfı (KADEM) Manisa Temsilciliği olarak, Manisa’daki kadınlarımıza ve gençlerimize yönelik çalışmalarımıza devam ediyoruz." diyerek,

"Kadının onuru ile yaşayabileceği güvenli bir toplum ve adil bir gelecek inşa etmek amacıyla kurulan KADEM’ in kadına dair konularda “Varoluşta Eşitlik, Sorumlulukta Adalet” ekseninde ulusal ve uluslararası faaliyetler gerçekleştirmeyi hedeflemesi amacıyla Manisa ili genelinde yaşayan kadınların ve gençlerin gelişimlerini destekleyecek programlar, atölyeler ve eğitimlerin planlanması için Manisa Celal Bayar Üniversitesi ile bir işbirliği protokolü imzaladık.

2018’den itibaren ilimizde hizmet vermeye başlayan KADEM Manisa Temsilciliğimiz, Manisa’daki STK’lar arasında başarılı bir ivme yakalayarak; kadın, çocuk ve aile eksenli çalışmalarını sürdürmektedir. Yalnızca toplum yararı ve kadının insanlık onuru gözetilerek çıktığımız bu yolda, bizler değerli üyelerimizle ve kursiyerlerimizle kocaman bir aile olduk. Çayımızı, kahvemizi, sevincimizi, derdimizi birlikte paylaştık, gönül bağı kurduk.

Kadınlarımızın demokratik ve sosyal haklarını her mecrada adaletle savunup, onların yanında olmaya devam edeceğiz. Yalnızca kadınlarımızın değil, toplumun her ferdine ulaşarak, daha adil bir dünya için gönüllülükle yer aldığımız, emek verdiğimiz faaliyetlerimizi kararlıkla sürdüreceğiz. Şefkatle, muhabbetle yoğurduğumuz tüm güzellikleri etrafımıza yayarak, KADEM Manisa ailesi olarak her zaman kadınlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz." dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2023, 12:29

Editör Manşet 45

banner11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER