Kağan’ın Sünnet Düğünü Germen-Haspolat Ailelerini Mutluluğa Boğdu

Manisa İtfaiyesi 112 komuta merkezi sorumluları arasında bulunan Hamdi Mergen ve CBÜ Hafsa Sultan Hastanesi Ana Bilimdalı Sekreteri Hatice Germen’in oğlu Kağan’ın sünnetinde Germen-Haspolat aileleri evlatlarının mutluluğunu düğüne katılan dostları ile paylaştı.

Kağan’ın Sünnet Düğünü Germen-Haspolat Ailelerini Mutluluğa Boğdu

Ahmet ÜNSAL/Manisa

Yunusemre ilçesi Kenan Evren Sanayi sitesi Esnaf kefalet Düğün salonundaki Kağan Germen’in sünnet gecesine Haspolat ailesinin önemli isimlerinden Vestel Beyaz Eşya Sanayi Genel Müdürü Erdal Haspolat, Anneanne-dede Muazzez-Şahin Haspolat, Babaanne-Dede Yurdanur-Yunus Germen, Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Gürhan İnal, itfaiyeciler, CBÜ Hafsa Sultan Hastanesi personelleri ve çok sayıda davetli topluğu katıldı.
23 Nisan ilkokulu 3. Sınıf öğrencisi olan Kağan Germen, sünnet düğünde anne ve babası Hatice –Hamdi Germen ile birlikte sünnet pastasını birlikte kesti. Sünnet çocuğu Kağan, sonrasında anne ve babası ile piste oynaması davetlilerden alkış aldı. 
Hatice –Hamdi Germen çifti oğullarının sünnetine katılan davetlileri salon girişinde tek tek karşılayarak düğüne katıldıkları için teşekkürlerini ilettiler.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2023, 10:37

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER