Kayıp Ağabeylerini Arıyorlar!

Manisa'da ikamet eden ve en son Geçtiğimiz Ocak ayında Manisa iline bağlı şehzadeler ilçesi TİGEM civarında  Kamera kayıtlarına yakalanan Erdin T.'nin ailesi, kayıp ağabey'lerinin bulunması için yetkililerden yardım bekliyor.

Kayıp Ağabeylerini Arıyorlar!

2021 yılının 26 eylül günü aniden ortadan kaybolan 46 yaşında, mesleği kasap olan Erdin T.nin ailesi bulunması için umutla bekliyor. En son Manisa'nın Ahmetli ilçesi ve 2023'ün Ocak ayında Manisa'ya bağlı şehzadeler ilçesi TİGEM civarında Kamera kayıtlarına yakalanan Erdin T.'den henüz haber alınamadı.

Erdin T.'nin Kardeşi Yaşar T. Yaptığı açıklamada şunları söyledi;
"2021 Yılının eylül ayında ağabeyim Erdin T. Aniden ortadan kayboldu, Kaybolduğu günden bu güne sadece iki defa haber alabildik. Daha da haber alamadığımız için geçtiğimiz yıl acısına dayanamayan annemi kaybettik.Diger kardeşlerimiz ile perişan haldeyiz.  Burdan yetkililere ve bütün vatandaşlarımıza sesleniyorum ağabeyimi gören veya haber alan varsa insanlık namına bizlere ulaşmasını istiyoruz. Bulunmasına vesile olan herkes içinde elimizden geldiğince isteklerini yerine getirmeye hazırız." Diye kaydetti.
İletişim numaraları: 
Yaşar T: +90 533 679 87 26
Salih Can: 0535 042 92 40

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2023, 22:19

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER