Manisa Ahlat Sosyal Dayanışma Kültür Derneğinden Birlik Beraberlik Kahvaltısı

Manisa Ahlat Sosyal Dayanışma Kültür Derneği Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği Başkanı Dr. Ragıp Güneş ve dernek başkanlarını kahvaltıda ağırladı.

Manisa Ahlat Sosyal Dayanışma Kültür Derneğinden Birlik Beraberlik Kahvaltısı

Manisa Ahlat Sosyal Dayanışma Kültür Derneği Başkanı Çelebi Aslan ve yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları başkanı Şehnaz Güvendik Arık ,  Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği Başkanı Dr. Ragıp Güneş ve dernek başkanlarını kahvaltıda ağırladı. Manisa Ahlat Sosyal Dayanışma Kültür Derneği Başkanı Çelebi Aslan Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneğini birlik beraberlik kahvaltısında ağırladıklarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği Başkanı Dr. Ragıp Güneş ve dernek başkanlarına katılımları için teşekkür etti.

Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği Başkanı Dr. Ragıp Güneş ise "Bugün Manisa Ahlat Sosyal Dayanışma Kültür Derneğinin bugün misafiriyiz. Bizleri birlik beraberlik kahvaltısında gönül sofrasında ağırladılar. Bu kahvaltının birlik ve beraberliğini tescil edeceğini birlik ve beraberlik anlamında bizi ileri götüreceğini düşünüyorum. Biz birlik ve beraberliğimizi korursak, birbirimiz ile dayanışma içerisinde olursak bu bizi ileriye götürecektir. Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği 14 il ve  ilçe derneğinden oluşan Manisa'nın en büyük sivil toplum kuruluşudur. Uzun yıllardır birlikte hareket ediyoruz. Önemli projelere ve etkinliklere imza attık" dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2023, 21:31

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER