Manisa Emniyeti Aynı Andaki “Miting Sınavlarını” Geçti

Aynı saatlerde iki Cumhurbaşkanı adayını da ağırlayan Manisa’da, il emniyet müdürlüğü ekipleri, koordineli çalışması sayesinde tarihi günden başarıyla çıktı.

Manisa Emniyeti Aynı Andaki “Miting Sınavlarını” Geçti

HABER:SERKAN ÖZCAN
Manisa aynı saatlerde CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve  ATA İttifakının Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan’ın programlarına ev sahipliği yaptı. 
Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet Meydanında miting düzenlerken, Oğan da meydanın önündeki 8 Eylül ve Mustafa Kemal Paşa Caddesi’nde esnaf ziyareti yaptı.
Birbirine çok yakın mesafedeki iki cumhurbaşkanın programlarıyla tarihi günlerinden birini yaşayan kentte, çok sayıda il emniyet müdürlüğü personeli görev yaptı.
Manisa İl Emniyet Müdürü Mesut Gezer ile il emniyet müdür yardımcılarının bizzat sahada koordinasyonu sağladığı cumhurbaşkanı adaylarının programlarında ekiplerin yoğun güvenlik önlemleriyle herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı. 
Aynı saatlerde ve aynı caddede, yoğun katılımların olduğu CHP ve ATA ittifakının programları, farklı partililerden vatandaşlar birbirlerine çok yaklaşmalarına rağmen polis ekiplerinin yoğun güvenlik önlemiyle sorunsuz tamamlandı. 
Emniyet ekiplerin bu yoğun çabası, Manisalıların takdirini kazandı.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2023, 15:50

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER