Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneğinden Başkan Çiçek'e ziyaret

Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği Başkanı Ragıp Güneş ve dernek başkanları Manisa Bitlisliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Cevdet Çiçek'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.  11. Genel  kurulda güven tazeleyen başkan Cevdet Çiçek ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneğinden Başkan Çiçek'e ziyaret

Manisa Bitlisliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Cevdet Çiçek Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği Başkanı Ragıp Güneş ve dernek başkanlarına teşekkür etti. Başkan Çiçek "Birlik ve beraberliğimiz sonsuza kadar inşallah devam eder. Biz birlikte olursak güçlü oluruz. Allah'ım birliğimizi bozmasın" dedi.

Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği Başkanı Ragıp Güneş ise "Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği Manisa'nın en büyük sivil toplum kuruluşudur. 14 il ve ilçe derneğinden oluşmaktadır. 14 derneğimizden bir tanesi de Manisa Bitlisliler Kültür ve Dayanışma Derneğidir. Dernek başkanımız güven tazelediği için ziyarette bulunduk. Bitlisli hemşehrilerimize, Manisa'mıza ve ülkemize hayırlı olsun. Biz bir olmalıyız,  kardeş olmalıyız, birbirimizi sevmeliyiz. Manisa Bitlisliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Cevdet Çiçek ve yönetimini tebrik ediyorum "  dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2022, 12:44

Editör Manşet 45

banner11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER