Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneğinden Başkan Yılmaz Ünal’a Taziye Ziyareti

Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği Başkanı Ragıp Güneş ve dernek başkanları, Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği Kadın Kolları Başkanı Şehnaz Güvendik Arık ve yönetim kurulu üyeleri, önceki dönem Manisa Ardahanlılar Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Yılmaz Ünal’ın ağabeyi Cengiz Ünal hayatını kaybetmesi nedeniyle Başkan Yılmaz Ünal’a taziye ziyaretinde bulundular. Önceki dönem Manisa Ardahanlılar Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Yılmaz Ünal’ın acısını paylaşarak  dualar ettiler.

Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneğinden Başkan Yılmaz Ünal’a Taziye Ziyareti

Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği Başkanı Ragıp Güneş yaptığı konuşmada “Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği olarak  dernek başkanlarımızla ve Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği Kadın Kolları Başkanı Şehnaz Güvendik Arık ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Önceki dönem Manisa Ardahanlılar Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Yılmaz Ünal acısını paylaşmak için Yılmaz başkanımızın evine geldik. Yılmaz başkanımızın ağabeyi Cengiz Ünal geçtiğimiz hafta hayatını kaybetti mekanı cennet olsun. Yakınlarına başsağlığı diliyoruz” dedi.

Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği Kadın Kolları Başkanı Şehnaz Güvendik Arık ise “Manisa’nın en büyük sivil toplum kuruluşu olan Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği  dernek üyelerimizin mutlu ve acı gününde yanlarında olacağız. Mutluluklarına ortak olup acıları paylaşacağız. Bugünde Önceki dönem Manisa Ardahanlılar Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Yılmaz Ünal  başkanımızın acısını paylaşıyoruz. Hayatını kaybeden Cengiz Ünal ağabeyimizin mekanı cennet olsun” dedi.

Önceki dönem Manisa Ardahanlılar Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Yılmaz Ünal ise ” Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği Başkanı Ragıp Güneş ve dernek üyelerine, Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği Kadın Kolları Başkanı Şehnaz Güvendik Arık ve yönetim kurulu üyeleri ayrı ayrı teşekkür ederim. Bugün bizim acımızı paylaştılar. Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği olarak biz büyük bir aileyiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2022, 23:29

Editör Manşet 45

banner11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER