Manisa Milli Yol Partisinden şehit Sinan Ateş'in ailesine ve mezarına  ziyaret

Manisa Milli Yol Partisi teşkilatı Ankara'da suikasta kurban giden eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'in Bursa'da bulunan baba ocağına taziyede bulundu.

Manisa Milli Yol Partisinden şehit Sinan Ateş'in ailesine ve mezarına  ziyaret

Taziye ziyaretine  Gençlik Politikaları ve Yan Kuruluşlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali Uysal,  Milli Yol Partisi Manisa  İl Başkanı İlkay Şimşek, Milli Yol Partisi Manisa İl Kadın Kolları Başkanı Meltem Atila, il ve ilçe yönetimleri ve çok sayıda partili katıldı.

Milli Yol Partisi Manisa  İl Başkanı İlkay Şimşek yaptığı açıklamada söyle  dedi;

"1980 öncesi Türkiye sağ sol çatışmalarına sahne olmuştu olmasına ama bu cenderede bile Şehit Liderimizin Başkanlığını yaptığı Bir tane Ülkü Ocakları Genel Başkanımızı şehit vermemiştik.
Bugün Milli Yol Partisi Manisa İl Başkanlığı olarak Ülkücü Şehit akademisyen eski dönem Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Doç.Dr Sinan Ateş'in ailesini ve mezarını  ziyaret ettik. Şehidimizden geriye kalan gözü yaşlı ülkücü Gazi baba gözü yaşlı anne gözü yaşlı eşi ve iki adet dünyalar güzeli kızları ve milyonlarca ülküdaşı.
Şehit Sinan Ateş Başkanımızın suikastı bir an önce ucu nereye ve kime dayanırsa nereye kadar giderse gitsin ama bir an önce aydınlatıması kamuoyunun vicdanı gereğidir .
Bizler Milli Yol Partisi olarak Ülkücü Alperenlerin sesi olarak bu suikastın takipçisi olduğumuzu Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu Başkanımızın suikastinin tüm engellemelere müdahalelere rağmen siyasi olarak tek savunucusu olan  Milli yol partisi olarak bu olayın takipçisiyiz takipçisi olmaya da devam edeceğiz  Kıymetli Dava arkadaşlarımız buna emin olsunlar. 
Allah Başta Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun ve Şehit Başkanımız Sinan Ateş'in Mekanlarını Cennet Hz. Hamza’ya ve cümle Şehitlere komşu eylesin inşallah

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2023, 22:23

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER