Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’nden Başkan Bilgin’e Teşekkür

Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Dernek Binasına güvenlik kamera sistemi kuruldu. Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin'in  destekleri ile kurulan güvenlik kamera sistemi Şehit Aileleri ve Gazileri memnun etti. 

Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’nden Başkan Bilgin’e Teşekkür

Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin'in  destekleri ile Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Dernek Binasına güvenlik kamera sistemi kuruldu. Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Dernek Başkanı Adnan Kaya desteklerinden dolayı Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin'e teşekkür etti. Başkan Kaya "Dernek binamıza güvenlik kamera sistemi kurulması yönünde Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin'e talebimiz oldu. Başkan Bilgin  talebimize  olumlu dönüş yaptı. Şuan güvenlik kameralarımız kuruldu. Burası şehit ailelerin ve gazilerin evi. Biz günümüzü burada geçiriyoruz.  Kapımız tüm gazilerimize ve şehit yakınlarına açıktır. Ben bir kez daha bizlere güvenlik  kameralarının  takılmasında yardımcı olan Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin'e teşekkür ederim" dedi.

Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin ise Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Dernek Başkanı Adnan Kaya'nın bize derneğe güvenlik kamerası kurulması yönünde talebi oldu. Bizde güvenlik  kamerası kurulmasında yardımcı olduk. Bizler her zaman şehit ailelerin ve gazilerimizin yanındayız" ifadelerini kullandı

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER