Mecidiye Mahallesini Rahatlatan Panel Çit Çalışması

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı kırsal yerleşim yerlerinden Mecidiye Mahallesinde bin 100 metrelik panel çit montajı yaptı. Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik de, mahalleyi ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Mecidiye Mahallesini Rahatlatan Panel Çit Çalışması

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde 2022 yılı programı kapsamında çıktığı panel çit işi kapsamında Akhisar’da da önemli çalışmalara imza attı. İlçenin kırsal yerleşim yerlerinden Mecidiye Mahallesinde bin 100 metre panel çit montajı gerçekleştirildi. Hayata geçirilen çalışma ile mahalle sakinlerinin can ve mal güvenliği sağlanmış oldu. Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik de, mahallede yapılan çalışmayı Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Cem Çöllü ile birlikte yerinde inceledi ve iş hakkında teknik personelden bilgi aldı.

“Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği her şeyden önce geliyor”

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, “Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği her şeyden önce geliyor. Bu kapsamda öncelik sırasına göre yaptığımız tespitler neticesinde Akhisar ilçemiz Mecidiye Mahallesinde mevcut dere yatağı boyunca güzel bir panel çit işine imza attık. Mahalle muhtarımızdan ve mahalle sakinlerimizden çok güzel ve bizleri memnun eden geri dönüşler aldık. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün öncülüğünde hemşehrilerimizin refahı için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

“Yayaların daha rahat ve daha güvenli bir şekilde yürüyebilmesi için”

Mahalle Muhtarı “Sağ olsun MASKİ talebimiz sonrasında mahallemizde çok güzel bir çalışma yaptı. Yayaların daha rahat ve daha güvenli bir şekilde yürüyebilmesi için çok güzel oldu. Cengiz Başkana çok teşekkür ederiz” dedi.

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER