Mehmet Ali Özkan'dan İlk Açıklama

28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde Manisa Ak Parti Milletvekili Adayı olan Mehmet Ali ÖZKAN seçim sonuçlarının ardından açıklama yaparak hemşehrilerine teşekkür etti.

Mehmet Ali Özkan'dan İlk Açıklama

AK Parti Manisa milletvekili listesinde 5. sırada yer alan Mehmet Ali Özkan seçilemedi. Özkan bugün  bir açıklama yaptı. 
Özkan açıklamasında
" Değerli hemşehrilerim, beş yıl belediye meclis üyesi, altı yıl da ilçe başkanı olarak hizmet verdiğim Ak Partimizden 24 Haziran 2018 seçimlerinde Sayın Cumhurbaşkanı'mızın tensipleri ile aday gösterildim ve hemşehrilerimizin kıymetli oylarıyla milletvekili seçildim. 5 Yıl boyunca bir yandan Türkiye Büyük Millet Meclisi'ndeki görevlerimizi yerine getirirken bir yandan da Manisa'mızın ihtiyaç duyduğu hizmetleri gerçekleştirmenin, hemşehrilerimizin taleplerini yerine getirmenin gayretinde olduk. Bana ülkeme ve milletime hizmet etme imkanını bahşeden Rabbime hamd ediyor, hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Bu süreçte birlikte çalıştığımız ilçe başkanlarımıza, kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza, belediye başkanlarımıza ve tüm teşkilat mensuplarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. 14 Mayıs seçimlerinde milletimizin sandıkta gösterdiği iradeyi saygı ile karşılıyoruz. AK Parti olarak seçimlerden birinci parti çıktık ve Cumhur İttifakı Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde çoğunluğu sağladı. Bundan sonraki hedefimiz 28 Mayıs'ta tekrarlanacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın en yüksek oyla yeniden Cumhurbaşkanı seçilmesidir. Bu hedefe ulaşmak için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte var gücümüzle çalışacağız. Seçim sonuçlarının ülkemize, milletimize ve Manisa'mıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Seçim çalışmaları boyunca Manisa'nın her köşesinde bizlerle birlikte gayret gösteren her kademeden tüm teşkilat mensuplarımıza çok teşekkür ediyorum. Siyasi hayatım boyunca hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen sevgili aileme, dostlarıma ve yol arkadaşlarıma minnettarım. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ülkemizin, milletimizin, Manisa'mızın ve Ak Partimizin hizmetinde olacağımızın bilinmesini isterim. Selam ve muhabbetle." dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2023, 13:16

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER