Memleket Partisi Manisa’da Kurucu İl Başkanı Efe Resmen Başkan

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin partisini kurmasıyla birlikte start verdiği ülke genelindeki örgütlenmesinde Manisa’nın kurucu il başkanlığı görevini üstlenen Gülnur Efe, parti binasında gerçekleştirilen kongrede resmen Başkanlığa seçildi.

Memleket Partisi Manisa’da Kurucu İl Başkanı Efe Resmen Başkan

Ahmet ÜNSAL/Manisa

Genel başkan Muharrem İnce’nin Aydın’da ki halk buluşması dolayısıyla Manisa’daki 1. Olağan üstü il kongresine katılamadı.
Balıkesir İl Başkanı Sinan Diker’in devam başkanlığını üstlendiği kongrede divan yardımcılıklarını Balıkesir İl Başkanlığı İl Sekreteri Yıldırım Gençmete ve Alaşehir İlçe Başkanı Bülent Üzümovalı yaptı.

“BUGÜN İÇİN BARAJ SORUNUM YOK.”

Kongre öncesinde partililere seslenen Sinan Diker;
“Genel Başkanımız Muharrem İnce’nin bizlere verdiği sinerjiyi ülke genelinde enerjiye dönüştürmek için yola çıktık.Özellikle İzmir başta olmak üzere Ege Bölgesinde çok etkin çalışmalarımız var.Vatandaşların büyük ilgilisi ile karşı karşıyayız.Önümüzdeki seçimlerde iktidara geleceğiz.Bugün için baraj sorunum yok.Bu bizi rehavete sevk etmesin.Tüm kitleleri kucaklayacak tek partiyiz.”

“SEÇİMLERE 17 İLÇEDE TEŞKİLATLANMAYI TAMAMLAYARAK GİRECEĞİZ”

168 Delegenin oy kullandığı Memleket Partisi Manisa İl Başkanlığı seçimlerinde başkanlığa aday olan kurucu başkan Gülnur Efe, İl genelindeki teşkilatlanmaya hız verdiklerini dile getirerek;
“Teşkilatlanmamıza Merkezdeki Yunusemre ilçesindeki Sezai Ayan ile başladık. Sonrasında da Şehzadeler ilçe başkanımız Burak Hikmetz Tüfekçioğlu, Akhisar’da Gökhan Duvan,Alaşehir’de Bülent Üzümova ve Kula’da Nazır Yavaş ile 6 ilçede yolumuza güçlenerek devam ediyoruz.Şimdi teşkilatlanmada Turgutlu,Gördes ve Soma ilçeleri devam edeceğiz.İl genelindeki yönetimlerimizde Kadın kotalarını yüzde 50 oranında uyguluyoruz.” Dedi

İŞTE BAŞKAN EFE’NİN YÖNETİMİ

Şehzadeler ilçesindeki İl Binasında yapılan tek listeli 1. Olağan Kongresinde Başkan Gülnur Efe’nin yönetimi şu isimlerden oluştu.

Adnan Sunar,Ahmet Yavçın,Ali Özşahin,Ali Erkmen Aydın, Aslı Ünver,Aynur Uçman,Derviş Kibar,Ercan Çalışkan,Funda Canefe,Hakan Baş,Hilmi El almaz,Hurşit Yıldız,İsmail Hakkı Binici,Kenan Başat,Mehmet Aydemir,Murat Kurtoğlu,Mustafa Çintay,Nihat Sığan,Selim Karaaslan,Serdar Karan,Sezen Ayan,Süleyman Sarı, Şefik Özince ve Yavuz Selim Yılmaz.
Disiplin Kuruluna ise Mesut Çakırçı,Kazım Aydemir,Semiha Algu,Refik Ege,Osman Dilbaz,Eşref Çiçek ve Ali Güner getirildi.
Kurultay Delegeliğine ise Başkan Gülnur Efe ve yönetim kurulu ve Disiplin kurulunu oluşturanlar arasından 20 kişilik ekip seçildi…

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2023, 16:44

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakkı
Hakkı - 2 hafta Önce

Manisa'da kaç üyeniz var? :)

SIRADAKİ HABER