MHP Yunusemre Stk’larla Bir Araya Geldi

MHP Yunusemre İlçe Başkanı Cemal Kutlar, Manisa'daki sivil toplum kuruluşlarını ağırladı.

MHP Yunusemre Stk’larla Bir Araya Geldi

MHP Yunusemre İlçe Başkanlığı tarafından sivil toplum kuruluşları temsilcilerine yönelik düzenlenen toplantı, Double Tree By Hilton Otel’de gerçekleştirildi. Toplantıya Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün yanı sıra MHP TBMM Grup Başkanvekili Erkan Akçay, MHP Genel Başkan Başdanışmanı Ruhi Ersoy, MYK Üyesi Mehmet Ödevli, İl Başkanı Murat Öner, Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Geriter, AK Parti ve MHP İlçe başkanları, Gazeteciler Cemiyeti Onursal Başkanı Ertuğrul Aytaç, STK Temsilcileri ve partililer katıldı.

KUTLAR’DAN TEŞEKKÜR

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan organizasyonun açılış konuşmasını yapan MHP Yunusemre İlçe Başkanı Cemal Kutlar, 5 ay önce göreve geldikleri günden itibaren Yunusemre ilçesinin sorunlarına eğildiklerini, dertlerine derman olmaya çalıştıklarını ifade etti. Kutlar, bu süreçte kendilerine desteği esirgemeyen MYK Üyeleri, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve teşkilat mensuplarına teşekkür etti. Kutlar, ilin sorunlarını TBMM’ye taşıyan Grup Başkanvekili Erkan Akçay’a da teşekkür etti. Kutlar, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin teşrifleriyle 23 Ekim Pazar günü gerçekleştirecekleri mitinge de tüm konukları davet etti. Kutlar’ın ardından MHP İl Başkanı Murat Öner kürsüye davet edildi. Güçlü Türkiye inancıyla var gücüyle çalıştıklarını ifade eden Öner, “Devletimizin ve sinesinden çıktığımız aziz Türk milletinin hizmetkarı olmaya devam edeceğiz” dedi.

ÜRETKEN BELEDİYECİLİK ANLAYIŞIYLA

Daha sonra Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün söz aldı. Göreve geldikleri ilk günden bu yana Manisa’nın ihtiyacı olan, kabuğunu kırmasını sağlayacak ve geleceğe emin adımlarla götürecek proje ve hizmetlerin içinde olduklarını belirten Başkan Ergün, “Kıymetli hemşerilerimizin teveccühleriyle 3 dönemdir Manisa’mızda, Milliyetçi Hareket Partimizin üretken belediyecilik anlayışını en güzel şekilde temsil ediyoruz. Projelerimizi hayata geçirirken muhtarlarımızın, sivil toplum kuruluşlarımızın, oda ve derneklerimizin, iş dünyamızın ve üniversitemizin görüşlerini almaya daima özen gösterdik. Geriye dönüp baktığımızda hizmet ve yatırımlarımızın Manisa’mızı bir üst noktaya taşıyan ve hemşerilerimizin yüzünü güldüren çalışmalar olmasının mutluluğunu ve huzurunu yaşıyorum” dedi.

GRUP BAŞKANVEKİLİ AKÇAY’DAN BAŞKAN ERGÜN’E TEŞEKKÜR

Son olarak MHP TBMM Grup Başkanvekili Erkan Akçay söz aldı. Düzenlenen organizasyon nedeniyle MHP Yunusemre İlçe Başkanı Cemal Kutlar ve yönetimine teşekkür eden Akçay, “Manisa’ya bu güzel hizmetleri kazandıran, yatırımların temin edilmesinde ve Manisa’ya prestij projelerin kazandırılmasında bütün Manisa olarak, bütün Türkiye olarak emeğini bildiğimiz Sayın Cengiz Ergün Beyefendi’ye de tebrik ve teşekkürlerimi iletiyorum. Eğer ülkemiz CHP zihniyetinde yönetilmiş olsaydı şu anda kağnı dönemini geçmezdik. Karşı çıkmadıkları hiçbir hizmet yatırım yoktur. Hem ülkede hem Manisa özelinde bu geçerlidir. CHP temsilcileri Manisa Büyükşehir Belediyesinin yatırımlarıyla uğraşacaklarına kendi milletvekillerinin onurumuz gururumuz Türk Silahlı Kuvvetleri’ni kimyasal silah kullanmakla itham eden şerefsizleri partilerinde barındırmayla olmuyor” diye konuştu.

Konuşmaların ardından MHP Yunusemre İlçe Başkanı Cemal Kutlar, organizasyonda emeği geçen yönetim kurulu üyelerini ve partilileri sahneye davet ederek, teşekkürlerini iletti. Başkan Ergün ve partililer, günün anısına hatıra fotoğrafları çektirdi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2022, 22:16

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER