MHP’li Özten’den İYİ Parti’ye Yanıt

İyi Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Çelik, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin çarşı merkezinde gerçekleştirilen çevre düzenlemesiyle ilgili eleştirisine Milliyetçi Hareket Partisi Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten yanıt verdi.

MHP’li Özten’den İYİ Parti’ye Yanıt

“KAMUSAL ALANLARI TOPLUMUN TÜM FARKLI KESİMLERİNİN HASSASİYETLERİNİ GÖZETEREK PLANLIYORUZ”
Kamusal alanların, herkesin menfaati gözetilerek planlandığının altını çizen,  Özten, “Sayın Başkanımız Cengiz Ergün’ün, Manisa’mızı "daha yaşanılabilir bir kent" haline getirme ilkesi çerçevesinde çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.
"HERKES NEYİN NE OLDUĞUNU ÇOK İYİ BİLİYOR"
Özten Açıklamasının devamında, “Biz; esnafımızın, söz konusu kaldırımları kullanan yaşlı teyzemizin, bebek arabalı annelerimizin, tüm yayalarımızın yanında ve hizmetindeyiz.  Bu uygulamalar yayalarımızın ve esnafımızın ortak faydasına ve kimsenin zarar görmeyeceği şekilde planlanıyor. Kolluk kuvvetleri nasıl ki denetim görevini yerine getiriyorsa, belediyeler de hemşehrilerimizin huzur ve refahı için denetim yapıyor. Yolların kenarlarındaki korkuluklar ise özellikle başta çocuklarımız olmak üzere vatandaşlarımızın can güvenliğini sağlamak üzere UKOME’de oybirliği ile alınan karara istinaden yapılmıştır. Korkuluklar konulduktan sonra kaza oranlarında ciddi bir düşüş yaşanmıştır. Mevzubahis korkulukların belirli bölgelerinde geçiş yerleri de mevcut olup esnaflarımız yük indirme işlemlerini yapabiliyor. Bu sebeple sizlerin siyasi çıkar uğruna yapmış olduğunuz gerçek dışı açıklamalarla; Büyükşehir Belediyemizle esnafımızı ve hemşerilerimizi karşı karşıya getiremezsiniz. Herkes neyin ne olduğunu çok iyi biliyor. Bunu da bu şekilde aklınızın bir köşesine not edin” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2022, 18:37

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER