Milletvekili Baybatur’dan Vatandaşlara 'Teşekkür' Mesajı

Ak Parti listesinden yeniden meclise giden Manisa Milletvekili Murat Baybatur seçim sonrası ilk açıklamayı yaptı. Baybatur vatandaşlara teşekkür mesajı gönderdi.

Milletvekili Baybatur’dan Vatandaşlara 'Teşekkür' Mesajı

Türkiye genelinde olduğu gibi Manisa’da da seçmenler sandığa giderek, vatandaşlık görevini yerine getirdi. Ak Parti 2. Sıra Adayı Murat Baybatur Sonuçların belli olmasının ardından vatandaşlara kısa mesaj göndererek teşekkür etti.

Milletvekili Baybatur mesajında şu ifadelere yer verdi,

“21 yıldır yaptığımız eser siyaseti, hizmet siyaseti, hoşgörü ve gönül siyaseti bir kez daha kazandı. Yıprandılar dediler, her seçimde yenilendik, tazelendik, ilk günkü aşkla devam ettik.

Ekonomi kötü kazanamazlar dediler, dünya krizine direndik, milletimizi ezdirmemek için çalıştık. Afetler üzerinde siyaset yaptılar, devlet millet el ele yaralarımızı sardık. Anadolu irfanına tepeden baktılar, aziz milletimizin hakkı en iyisi en güzelidir dedik.

14 Mayıs seçimlerinin siyasi tarihimize bir kez daha not düştüğü şudur; "millete rağmen seçim kazanma hayali kuranlar hüsrana uğrar" Mecliste yetkiyi veren aziz milletimiz #durmakyokyoladevam demiştir. Bu coşku bu heyecan #TürkiyeYüzyılı'nın işaret fişeğini ateslemiştir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı açık ara birinci yapan milletimiz #DoğruAdam demiş, #DoğruZaman için 2. turu işaret etmiştir. Milletimizin iradesi herşeyin üzerindedir. 28 Mayıs'a kadar #DoğruAdımlarlaYolaDevam ederiz. Daha büyük bir farkla daha büyük harflerle "Türkiye Cumhuriyeti 13. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan" yazarız, tarihe ve dünyaya, kimsenin zerre şüphesi olmasın.

Şimdi daha çok çalışma daha çok üretme vaktidir. Şimdi girilmeyen bir tek gönül bırakmama vaktidir. Bu zafer 85 milyonun zaferidir. Teşekkürler Manisa'm Teşekkürler Türkiye'm”

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2023, 17:51

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER