Milli Yol Partisi Manisa Teşkilatı Çalışmalarına Hız Verdi

Milli Yol Partisi Manisa’da çalışmalarına aralıksız devam ediyor.  İl Başkanı İlkay Şimşek ” Bir günde Teşkilat mensupları ile istişare toplantısı gerçekleştirdik. Ardından Mevlid-i Şerife katılım sağladık ve 3 mahalle ziyareti   gerçekleştirdik. Vatandaşımızın ve halkımızın yanındayız” dedi.

Milli Yol Partisi Manisa Teşkilatı Çalışmalarına Hız Verdi

Milli Yol Partisi Manisa Teşkilatı Manisa’da çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Çalışmalar ile ilgili bilgi paylaşan Milli Yol Partisi Manisa İl Başkanı İlkay Şimşek “Gücümüze güç katarak çalışıyoruz. Her geçen gün  parti olarak büyüyoruz.  Gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Başkan Şimşek sözlerine şöyle devam  etti;

“Milli Yol Partisi olarak il ve ilçe yönetimlerimiz ile kadın kollarımız, gençlik kollarımız ile Manisa genelinde  çalışmalarımıza devam ediyoruz. Devam eden sosyal sorumluluk projelerimiz var. Bizler sıkılmadık ev çalınmadık kapı bırakmayacağız. Sadece pazar günü Bir günde Teşkilat mensupları ile istişare toplantısı gerçekleştirdik. Ardından Mevlid-i Şerife katılım sağladık ve 3 mahalle ziyareti   gerçekleştirdik. Vatandaşımızın ve halkımızın yanındayız” ifadelerini kullandı.

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER