Milli Yol Partisi’nden Anlamlı Yardım

Milli Yol Partisi Manisa İl Teşkilatı  "Sosyal Sorumluluk" projesi kapsamında  yardım ve desteklerine devam ediyor.

Milli Yol Partisi’nden Anlamlı Yardım

Milli Yol Partisi Manisa İl Teşkilatından Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneğine bilgisayar yazıcısı ve kırtasiye malzemesi hediye edildi.  Daha önce Manisa'nın ilçelerinde eğitim öğretime devam eden bazı öğrencilere kırtasiye yardımında bulunmuştu. Yine proje kapsamında Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneğine bilgisayar yazıcısı ve kırtasiye yardımında bulunuldu. Milli Yol Partisi Manisa İl Başkanı İlkay Şimşek  Sosyal Sorumluluk projesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve  Milli Yol Partisi Manisa il yönetimine,  ilçe başkanlarına, kadın kolları başkanlarına, gençlik kolları başkanlarına  ve yönetim kurulu üyelerine  teşekkür etti. Başkan Şimşek sözlerine şöyle devam etti;

"Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Adnan Kaya derneğin bilgisayar yazıcısı  ve kırtasiye malzemesi ihtiyaçları olduğu yönden bizden talepleri oldu.  Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneğinden gelen bu isteğe  yanıt verdik ve ihtiyaçlarını aldık ve teslim ettik. Bizlere destek olan il yönetimime ve ilçe başkanlarıma teşekkür ederim. Şehit Ailelerimize Gazilerimize ne yapsak azdır. Gazilerimiz ve Şehit Ailelerimiz her zaman başımızın tacıdır. Hediye ettiğimiz ürünleri güzel günlerde kullansınlar. Ayrıca bizleri  ağırladıkları için Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Adnan Kaya  ve yönetimine teşekkür ederim" dedi.

Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Adnan Kaya ise Milli Yol Partisi Manisa İl Başkanı İlkay Şimşek  ve yönetim kurulu üyelerine,  yol arkadaşlarına teşekkür etti. Başkan Kaya " Vatan ve millet sevdalısı  rahmetli  şehit  Muhsin Yazıcıoğlu'nun yol arkadaşlarının  kurduğu Milli Yol Partisinin,   Manisa İl Başkanlığını yürüten ve halk tarafından  çok  sevilen iş insanı İlkay Şimşek'e teşekkür ediyorum. Parti kısa süre önce kurulmasına rağmen yaptığı çalışmalar ve projelerle partiyi iyi bir yere getiren İlkay Şimşek başkanımı tebrik ediyorum. Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneğimizin bir bilgisayar yazıcısı ve kırtasiye malzemesine ihtiyacımız vardi. Bende başkanımız İlkay Şimşek'e ilettim ve bugün derneğimize bilgisayar ve kırtasiye malzemelerimiz geldi. Şehit aileleri ve gazilere gösterdikleri ilgiden dolayı  kendilerine çok teşekkür ediyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2022, 18:29

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER