Milli Yol Partisinden Şehit Aileleri ve Gazilere ziyaret

Milli Yol Partisi Manisa İl teşkilatından Gaziler Günü nedeniyle Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Dernek Başkanı Adnan Kaya ve yönetim kuruluna ziyaret gerçekleşti. Ziyarette gazilerin sorunları ele alındı.

Milli Yol  Partisinden Şehit Aileleri ve Gazilere ziyaret

Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından 19 Eylül 1921’de Mustafa Kemal Atatürk’e “Gazi” unvanının verildiği günün yıl dönümünde,   Gaziler Gününde  Milli Yol Partisi Manisa İl Başkanı İlkay Şimşek ve yönetim kurulu üyeleri, Milli Yol Partisi Yunusemre İlçe Başkanı Hasan Çam ve yönetim kurulu üyeleri, Milli Yol Partisi  Şehzadeler İlçe Başkan vekili Rana Sıvacı ve yönetim kurulu üyeleri Manisa  Şehit Aileleri ve Gaziler Dernek Başkanı Adnan Kaya ve yönetim kurulunu ziyaret etti.

Manisa  Şehit Aileleri ve Gaziler Dernek Başkanı Adnan Kaya  ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve başta Milli Yol Partisi Manisa İl Başkanı İlkay Şimşek  başta olmak üzere yönetim kurulu üyeleri ve tüm davetlilere teşekkür etti. Başkan Adnan Kaya" İlkay Şimşek başkanımızı çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyorum. Her zaman yanlarındayız ve derneğimiz ile güzel  projelere imza atacağız. Parti olarak bu özel günümüzde bizleri ziyaret ederek tüm üyelerimizi mutlu ettiler. Tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Şehit Ailelerine ve Gaziler için yapılanların hiçbir zaman yeterli olamayacağını, devletin ve milletin, evlatlarını vatanın bir karış toprağı için  şehit veren ailelerini her zaman baş tacı ettiklerini  söyleyen Milli Yol Partisi Manisa İl Başkanı İlkay Şimşek " Şehit ailelerimizin ve Gazilerimizin her zaman yanındayız.  Gerek partim  Milli Yol Partisi gerekse  şahsım olarak her zaman şehit ailelerimize ve gazilerimize sorunların çözümü konusunda   destek vereceğiz. Bu vesile ile   başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm kahraman gazilerimizi, hayatta olanları şükranla ve teşekkürle, Hakkın rahmetine kavuşan kahraman gazilerimizi rahmetle, minnetle anıyorum. Sizler bizim baş tacımızsınız" şeklinde konuştu.

Ziyaret sonrasında karşılıklı hediye takdimi yapıldı ve hatıra fotoğrafı çekildi.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2022, 22:29

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER