Muhtar Bilgi: “Olası Trafik Kazaları Önlenmiş Oldu”

İl genelinde dere temizlik çalışmalarına aralıksız devam eden MASKİ Genel Müdürlüğü, Şehzadeler ilçesine bağlı Selimşahlar Mahallesinde 4 kilometrelik temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Muhtar Bilgi: “Olası Trafik Kazaları Önlenmiş Oldu”

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki dere temizlik çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Şehzadeler ilçesine bağlı Selimşahlar Mahallesinde 4 kilometrelik temizlik çalışması gerçekleştirildi. Çalışma kapsamında dere tabanı ve kenarları temizlendi, derede biriken zararlı maddeler toplandı ve suyun akışı sağlıklı hale getirildi.

“Olası kazalar önlenmiş oldu”
Mahalle muhtarı Emrah Bilgi, “MASKİ tarafından deremizde temizlik çalışması gerçekleştirilmeden önce kötü bir görüntü vardı. Ayrıca yolu aktif olarak kullanan araç sürücülerimizin görüş seviyesini bozan zararlı maddeler de temizlendi. Böylece olası trafik kazaları da önlenmiş oldu. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün ve MASKİ Genel Müdürlüğümüze ilgi, alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz”

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER