Öztozlu: "Bu Sezon Ciddi Anlamda Mesai Harcayacağız"

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, 2023 asfalt sezonu öncesinde şantiye şefleri ile son değerlendirme toplantısını düzenledi. Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, yeni sezon hakkındaki yol haritası hakkında bilgilendirmede bulunurken; Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, yeni sezonun hayırlı uğurlu olmasını diledi. 

Öztozlu: "Bu Sezon Ciddi Anlamda Mesai Harcayacağız"

2023 asfalt sezonu öncesinde Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, ilçelerin şantiye şefleri ile bir toplantı düzenledi. Salihli Şantiye Şefliği’nde düzenlenen toplantıda Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Yılmaz Usta, Şube Müdürü Serdinç Bulut ve şantiye şefleri yer aldı.

Toplantının açılışında Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu’ya bilgi aktaran Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, “Daire çalışmalarımız hakkında bugüne kadar vermiş olduğunuz destek için tekrardan sizlere teşekkür ediyoruz. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımızın ilçe ziyaretleri kapsamında alınan notlar, sonrasında bu sene yapmayı planladığımız satih kaplama ve ilçe şefliklerimizin çalışma programları, şehir içi dökülen asfaltlar ve ilçe satih programlarında bize gerekli olan malzemelerin durumu ve temini, haftalık olarak tüketeceğimiz bitüm malzemeleri ve genel programımızı arz edeceğiz” dedi.

2023 Hedefini Paylaştı

Toplantıda konuşan Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, “Öncelikle Cengiz Ergün Başkanımızın selamlarını ileterek toplantıya başlayayım. Sezon öncesinde son toplantıyı yapıyoruz. Allah nasip ederse, 1 Haziran itibariyle yeni asfalt sezonunu başlatacağız. Aslına bakarsanız, sezonu aslında kış aylarında başlatmıştık. Kış aylarında da hiç boş durmadık. Yol genişletme, temel serme, mıcır stoku, viraj alma, menfez döşeme, koruge boru döşeme gibi aktiviteleri sürekli yaptık. Bu sezon ciddi anlamda mesai harcayacağız. 1313 kilometre asfalt yaparak Türkiye rekoru kıran bir Büyükşehir Belediyesi için de; bu sezon 750 ila 850 kilometre arasında asfalt yapmayı hedefliyoruz. Ben bu hedefi çok rahat başarabileceğimizden eminim. Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanımız Yılmaz Usta bey de toplantıya katıldı. Onunla da ortak yapacağımız gölet yapımları ve temizlikleri konusunu değerlendireceğiz. Sezon devam ederken asfalt yamalarını da sürdüreceğiz. Bütün her şeyimizle hazırız. İş makineleri noktasında 10’a yakın yeni aracı da filomuza dahil edeceğiz. Son aşamaya geldi. Gerekirse personel takviyeleri ile bu sezonu en verimli sezonlardan biri olarak geçirme niyetindeyiz. Yapacağımız çalışmalar şimdiden hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2023, 14:55

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER