Recep Çınar Yeniden TESKOMB Yönetimine Seçildi

Manisa 22. Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Birliği (MESKOB) Başkanı Recep Çınar, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB) 49. Olağan Genel Kurulu’nda yeniden yönetim kuruluna seçildi. Ayrıca Alaşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı ve Bölge Birlik Başkanvekili Fatih Çataldere de tekrar TESKOMB Yönetim Kurulu Yedek Üyeliğine seçildi.

Recep Çınar Yeniden TESKOMB Yönetimine Seçildi

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği Genel Kurulu Hizmet binasında yapıldı. Manisa 22. Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Birliği genel kurula katıldı. Bölge Müdürü Fahrettin Orucu da katıldı. TESKOMB Genel Başkanlığına seçilen A. Kadir Akgül’ün yönetiminde Başkan Recep Çınar yeniden yönetim kuruluna seçildi. 
Manisa 22. Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Birliği Başkanı Recep Çınar,  gerçekleştirilen genel kurulun esnaf ve sanatkarlara hayırlı olmasını diledi. Çınar, yeniden TESKOMB Yönetiminde yer almaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirtti. 
Manisa 22. Bölge Birlik Başkanvekili Fatih Çataldere ise, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda şunlara yer verdi: “Manisa Bölge Birliği olarak katılım sağladık. Olağan Genel Kurul toplantısında; yeniden TESKOMB Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilen Manisa Bölge Birliği Başkanı Recep Çınar başkanımıza başarılar dilerim. Ayrıca şahsım olarak TESKOMB Yönetim Kurulu Yedek Üyeliğine tekrardan seçilmiş bulunmaktayım. Toplantımızın ve sonuçlarının ülkemize, Manisa’mıza, Alaşehir’imize Ve tüm esnaf sanatkar ortaklarımıza hayırlar getirmesini dilerim.”Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği Genel Kurulu Hizmet binasında yapıldı. Manisa 22. Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Birliği genel kurula katıldı. Bölge Müdürü Fahrettin Orucu da katıldı. TESKOMB Genel Başkanlığına seçilen A. Kadir Akgül’ün yönetiminde Başkan Recep Çınar yeniden yönetim kuruluna seçildi. 

Manisa 22. Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Birliği Başkanı Recep Çınar, gerçekleştirilen genel kurulun esnaf ve sanatkarlara hayırlı olmasını diledi. Çınar, yeniden TESKOMB Yönetiminde yer almaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirtti. 

Manisa 22. Bölge Birlik Başkanvekili Fatih Çataldere ise, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda şunlara yer verdi: “Manisa Bölge Birliği olarak katılım sağladık. Olağan Genel Kurul toplantısında; yeniden TESKOMB Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilen Manisa Bölge Birliği Başkanı Recep Çınar başkanımıza başarılar dilerim. Ayrıca şahsım olarak TESKOMB Yönetim Kurulu Yedek Üyeliğine tekrardan seçilmiş bulunmaktayım. Toplantımızın ve sonuçlarının ülkemize, Manisa’mıza, Alaşehir’imize Ve tüm esnaf sanatkar ortaklarımıza hayırlar getirmesini dilerim.”

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2023, 11:03

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER