Saadet Partisi Mahallelerde Çalışmalarını Hızlandırdı

Saadet Partisi Manisa İl Başkanı Zekayi Yılmaz'ın talimatı ile Saadet Partisi Manisa İl Başkan Yardımcısı ve İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mustafa Uslu Şehzadeler ilçesi Kalemli ve Karayenice Mahallelerine temsilci atamasını gerçekletirdi. Başkan Uslu Kalemli ve Karayenice Mahallesinde vatandaşlar ile bir araya geldi sorunlarını dinledi. Başkan Uslu'ya Saadet Partisi Manisa Planlama ve koordinasyon Başkanı Ayşegül Akın ve Saadet Partisi il yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Saadet Partisi Mahallelerde Çalışmalarını Hızlandırdı

Saadet Partisi Manisa'da çalışmalarına hız verdi. İlçe ve mahalle çalışmalarını hızlandıran Manisa Saadet Partisi İl Teşkilatı temsilci bulunmayan mahallelere temsilci ataması gerçekleştiriyor.  Saadet Partisi Manisa İl Başkan Yardımcısı ve İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mustafa Uslu Şehzadeler ilçesi Kalemli ve Karayenice Mahallelerine temsilci atamasını gerçekleştirdi. Kalemli Mahallesine Mustafa Keskin getiririrken Karayenice Mahallesine ise Yaşar Çağlayan Saadet Partisi Mahalle temsilcisi olarak atandı. Saadet Partisi Manisa İl Başkan Yardımcısı ve İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mustafa Uslu ve  partililer mahalle halkının sorunlarını dinledi. Başkan Uslu  ülke için gece gündüz çalışacaklarını söyledi ve sözlerine şöyle devam etti;

"Bugün Kalemli Mahallesindeyiz. Kalemli ve Karayenice Mahallelerimize  temsilci atamasını gerçekleştirdi. 14 mahallemizde temsilcilik görüşmeleri yapıldı. Bu 14 mahallemizde hazır. Önümüzdeki günlerde bu mahallelerimize de temsilci ataması gerçekleştireceğiz.  Bugün Kalemli Mahallemizde vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyoruz. Saadet Partisi olarak toplumun her kesimine ulaşacağız. Girilmedik kapı ulaşılmadık vatandaşımız kalmayacak. Toplumun ve Türk Milletinin menfaati olan her yerde biz var olacağız.  Vatandaşlarımız için toplum için çalışacağız. Manisa'da hedefimiz yüzde  10'un üzerinde oy alacağız en az bir milletvekilimiz Ankara'da mecliste olacak "dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2022, 15:02

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER