Saadet Partisi’nden Gazilere Ziyaret

Saadet Partisi Manisa İl Başkan Yardımcısı ve İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mustafa Uslu 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneğini ziyaret etti. Gaziler Gününü kutlayan Başkan Uslu "Gazilerimiz her şeyin en iyisine layıktır" dedi.

Saadet Partisi’nden Gazilere Ziyaret

Saadet Partisi Manisa İl Başkan Yardımcısı ve İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mustafa Uslu 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneğini ziyaret etti.  Başkan Uslu gazilerin sorunları dinledi. Gaziler her şeyin en iyisine layık olduğunu söyledi.

Başkan  Uslu "  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e 19 Eylül 1921 tarihinde, TBMM tarafından “Mareşal ve Gazi” unvanı verilmiştir. Bugün ise  Gaziler Günü olarak kutluyoruz. Gazilerimiz bizim gururumuzdur. Biz her zaman gazilerimizin yanındayız. Gazilerimiz her şeyin en iyisine layıktır. Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Dernek Başkanı Adnan Kaya ve yönetim kurulu üyeleri Saadet Partisini kabul ettiği için teşekkür ediyorum. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, vatanı için canını ortaya koyan tüm Kahraman Gazilerimizi saygı ve minnetle anıyoruz" dedi.

Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Dernek Başkanı Adnan Kaya ise " ziyaretten duyduğu mennuniyeti dile getirdi ve  Saadet Partisi Manisa İl Başkan Yardımcısı ve İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mustafa Uslu'ya ilgisinden dolayı teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2022, 18:08

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER