Salihli’de Zabıta Teşkilatının 196. Kuruluş Yılı Kutlandı

Salihli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli ile bir araya gelen Kaymakam Mehmet Kamil Sağlam, Belediye Başkanı Zeki Kayda, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Balık, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Mesut Doğan ve Belediye Başkan Yardımcıları Metin Durmaz, Mahmut Süreyya Karaoğlu, İbrahim Karaca ve Serkan Sözer, Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 196. yıl dönümü nedeniyle Zabıta Müdürü Adem Keskin ve Zabıtaların Zabıta Haftası’nı kutladı.

Salihli’de Zabıta Teşkilatının 196. Kuruluş Yılı Kutlandı

Belediye Başkanı Zeki Kayda’nın ev sahipliğinde Gümüş Kafede düzenlenen toplantıda konuşan Kaymakam Sağlam, “Zabıta Teşkilatı, 196 yıldır ülkemizde hizmet veren bir kurum. İçişleri Bakanlığımızın almış olduğu kararlar doğrultusunda ilçemizde güvenlik güçlerimiz ile birlikte görev yapıyorsunuz. Kamu düzeninin sağlanmasında bizlere her zaman destek olan Belediye Başkanımız Zeki Kayda’ya teşekkür eder, Zabıta Müdürlüğü personelinin Zabıta Haftası’nı kutlar, görevlerinde başarılar dilerim” dedi.

Zabıta Haftası nedeniyle düzenledikleri toplantıya katılan Kaymakam Mehmet Kamil Sağlam ile Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Balık ve İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Mesut Doğan’a teşekkür eden Başkan Kayda, Zabıta Müdürü Adem Keskin ve Zabıta personelinin Zabıta Haftası’nı kutladı. Zabıtaların halkın her kesimine hitap eden önemli bir birim olduğunu dile getiren Başkan Kayda, “Sizlerle birlikte ilçemizdeki insanlarımızın daha huzurlu, daha sağlıklı, daha düzenli bir yaşam sürmelerini sağlamak için çalışıyoruz. Bu noktada belki en fazla halkımızla iç içe olan, birlikte olan birimimizle biz şu an bir aradayız. Belediyemiz ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi gören, mesai gözetmeden halkımızın sağlığı ve huzurunun korunması anlamında büyük bir görev ve sorumluluk üstlenerek özveriyle çalışan tüm arkadaşlarımızın Zabıta Haftası’nı kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Zabıta Müdürü Adem Keskin, 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası nedeniyle Zabıta Müdürlüğü personeli ile bir araya gelen Kaymakam Mehmet Kamil Sağlam, Belediye Başkanı Zeki Kayda, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Balık ve İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Mesut Doğan’a çiçek takdim etti.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2022, 21:54

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER