Şehzadeler 8 Eylül Spor Kulübü Alt Yapıya Büyük Önem Veriyor

Şehzadeler 8 Eylül Spor Kulübü, Türk sporuna hizmet etmek amacıyla alt yapıya büyük önem veriyor. Yetişen genç sporcular başka takımlara gönderiliyor. 2007 doğumlu Cemil Aslan ve Enes Aygün Turgutluspor’a gönderildi. İdmanlar Sekiz Eylül Futbol Sahası’nda yapılıyor. 

Şehzadeler 8 Eylül Spor Kulübü Alt Yapıya Büyük Önem Veriyor

Şehzadeler 8 Eylül Spor Kulübü Antrenörü Şahmettin Kondi, “Şehzadeler 8 Eylül Spor Kulübü olarak kurulduğumuz andan itibaren alt yapıya her zaman önem veriyoruz. Kız ve erkeklerde 40 tane oyuncumuz var. 2006, 2007, 2008 doğumlu oyuncularımız bulunuyor. Altyapıya sağladığımız desteklerin meyvesini alıyoruz. İki genç sporcumuzu Turgutluspor’a gönderdik. 2007 yaş grubundan Cemil Aslan ve Enes Aygün gönderdiğimiz sporcular. Kız takımımız var. 7-8 tane transfer yaptık. Kızlarda hedefimiz 2. Lig. Kız takımından milli takımı oyuncu göndereceğiz. Bu yönde çalışmalarımız var. Oyuncularımızı izlemeye aldılar. Amacımız her zaman Türk sporuna en güzel şekilde hizmet etmektir. Oyuncularımızı Türk sporuna kazandırmak istiyoruz” dedi. 
Kondi, “İdmanlarımızı Sekiz Eylül Futbol Sahası’nda gerçekleştiriyoruz. Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri kız takımımız idman yapıyor. Salı, Perşembe, Cumartesi, Pazar günü de erkek takımımız çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2023, 10:40

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER