Vali Karadeniz Başkan Fatih Çataldere’yi Ziyaret Etti

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Alaşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı ve Manisa 22. Bölge Birliği Başkanvekili Fatih Çataldere’yi ziyaret etti. Ziyarette Vali Karadeniz’e Alaşehir Kaymakamı Alper Faruk Güngör, Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, Manisa Ticaret İl Müdürü Muharrem Özel eşlik etti.

Vali Karadeniz Başkan Fatih Çataldere’yi Ziyaret Etti

Vali Karadeniz, deprem zamanı ve sonrasında verdiği desteklerden dolayı Başkan Çataldere’ye teşekkür etti. Vali Karadeniz, “Alaşehir’de genç kooperatif başkanımızı Fatih Çataldere ve ekibi güzel işlere imza atıyoruz. Esnaf ve sanatkarlara destek oluyor. 6 Şubat’ta ülkemiz derinden sarsan depremlerle karşı karşıya kaldık. Devlet millet el ele vererek ilk günden itibaren yaralarımızı sarmaya çalıştık. Alaşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifimizde bu konuda üzerine düşeni en iyi şekilde yaptı. Depremzede kardeşlerimize destek oldu. Verdikleri maddi ve manevi desteklerden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Görevlerinde başarılar diliyoruz” dedi.

Alaşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Fatih Çataldere ise, “Manisa Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz'i esnaf ve sanatkarlarımız adına Kooperatifimizde ağırlamaktan gurur ve mutluluk duyduk. Kendilerine nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz” diye konuştu.

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER