YUNUSEMRE HALK EĞİTİMİ MERKEZİ KURSİYERLERİNDEN ÇOCUK ESİRGEME BULUNAN ÇOCUKLARA HEDİYE

Yunusemre Halk Eğitim Merkezi dikiş ve nakış kursu  kursiyerleri  Manisa Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumunda bulunan 55 çocuğa  eşofman takımı, iç çamaşırı, çorap ve oyuncak oluşan hediye paketi hazırladı. Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş,  Yunusemre Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ayşen Oğuz ve kursiyerlerin katılımı ile hediye paketleri çocuklara verildi. 

YUNUSEMRE HALK EĞİTİMİ MERKEZİ KURSİYERLERİNDEN ÇOCUK ESİRGEME BULUNAN ÇOCUKLARA HEDİYE

Yunusemre Halk Eğitimi Merkezi Cumhuriyetin 100. yılına özel 100 yeni etkinlik  kapsamında Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumunda bulunan çocuklara hediye paketi verdi. Dikiş ve nakış kursunun kursiyerleri tarafından hazırlanan hediye paketinde eşofman takımı, iç çamaşırı, çorap ve oyuncak gibi ürünler bulunuyor. 
Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş yaptığı açıklamada " Yunusemre Halk Eğitimi Merkezimiz Cumhuriyetimizin 100. yılını  100 etkinlik ile karşılayacağız. İlk etkinliğimizi de  bugün gerçekleştiriyoruz. Dikiş nakış kursu kursiyerlerimizin,  kurslarda yaptığı ürünleri Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumunda bulunan çocuklarımıza verdik. Emeği geçen kursiyerlerimize,kurs öğretmenimize ve Yunusemre Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ayşen Oğuz'a teşekkür ederim" dedi.
Yunusemre Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ayşen Oğuz ise  "Yunusemre Halk Eğitimi  Merkezi Cumhuriyetimizin 100. yılında 100.yıl etkinlikleri kapsamından bir dizi etkinlik planlıyoruz. Bu yıl yaptığımız tüm etkinlikleri 100. yıl kapsamında gerçekleştireceğiz. İlk etkinlik olarak da Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumuna bulunacağız. Yunusemre Halk Eğitimi  Merkezi dikiş ve nakış öğretmenlerimiz Selda Özkan ve Sevgi Yaman rehberliğinde içerisinde  Eşofman Takımı, iç çamaşırı, çorap ve oyuncak olan hediye paketleri hazırlandı.  Hediye  paketlerimizin hazırlanmasında    kursiyerlerimizin ve  öğretmenlerimizin büyük desteği var. Kursiyerlerimiz  dikiş- nakış  öğrendiler. Aynı zamanda öğrenirken  ürettiler ve çocuklarımıza üretilen ürünleri hediye ettiler" dedi.
Kursiyerler ise böyle projede yer almaktan mutlu olduklarını ifade  ettiler ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2023, 12:04

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER