Yunusemre Halk Eğitimi Merkezinden Gelin Başı

Yunusemre Halk Eğitimi Merkezi Kuaförlük Kursu öğretmeni Betül Kocabay rehberliğinde Betül Kocabay ve kursiyerler gelin başı yaptı.

Yunusemre Halk Eğitimi Merkezinden Gelin Başı

Yunusemre Halk Eğitimi Merkezi öğretmenlerinden   Gelin Kübra Kayır  ve Damat Ethem Orduhan Manisa Polisevi'nde  mutluluğa  evet dediler. Düğün önce Yunusemre Halk Eğitimi Merkezinde  Kuaförlük Kursu öğretmeni Betül Kocabay  ve kursiyerleri tarafından gelin başı yapıldı.

MÜDÜR AYŞEN OĞUZ "KURSİYERLERİMİZ TECRÜBE KAZANIYOR"

Yunusemre Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ayşen Oğuz kursiyerlerin tecrübe kazanması konusunda önemli olduğunu söyledi. Ayşen Oğuz " Gelin ve damadımıza sürpriz kursiyerlerimize ise tecrübe oldu. Gelin Kübra Kayır kurumumuz bünyesinde öğretmen olarak görev yapıyor. Kursiyerlerimiz ilk defa Kuaförlük Kursu öğretmeni  Betül Kocabay  rehberliğinde gelin başı yaptı.   Kurumumuz bünyesinde görev yapan ve düğün yapacak tüm personellerimize  gelin saçı yapımını  bundan sonra kuaför kursiyerlerimiz yapacak. Kursiyerlerimiz bu çalışma ile  tecrübe kazanacaktır.  Gelin Kübra Kayır  ve Damat Ethem Orduhan'a ömür boyu mutluluklar diliyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2022, 20:09

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER