Zafer Partisi'nde Toplu Rozet Takma Töreni

Zafer Partisi Manisa İl Teşkilatına katılan 35 yeni üyeye toplu rozet takma töreni gerçekleşti.

Zafer Partisi'nde Toplu Rozet Takma Töreni

Zafer Partisi Manisa İl Teşkilatı  Zafer Partisi Manisa İl Başkanı Mevlüt Özer  başkanlığında özel bir işletmede parti yönetimine ve partiye yeni katılan üyelere birlik beraberlik yemeği verdi. Yemek sonrası Zafer Partisine yeni katılan Zafer Partisi Manisa  Gençlik Kolları İl Başkanı Alperen Terzioğlu ve ekibine,  kadın kollarına yeni katılan  üyelere rozet takma töreni gerçekleşti.

Zafer Partisi Manisa İl Başkanı Mevlüt Özer her geçen gün partinin güçlendiğine vurgu yaparak 35 yeni üyenin daha rozetleri takıldığını aktardı. Başkan Özer sözlerine şöyle devam etti; "Bugün parti yönetiminle ve partimize yani katılan üyelerimizle akşam yemeğinde bir araya geldik. Bu akşam 35 yeni üyemize rozetlerini takdık. Ekonomik olarak hep birlikte dar boğazdan geçtiğimiz şu günlerde bizlere olan desteğinizi görüyorum ve Manisa için oluşan tüm sorunlarımızı birlikte aşacağımıza inanıyorum. Zafer Partisi olarak her zaman büyük bir özgüven içinde yeniden Atatürk çizgisinde Türk milliyetçiliğini diriltmeyi hedefledik ve hiçbir çıkar gözetmeden bu yola baş koyduk. Yaşanılan tüm zorluklara ve tehditlere rağmen, Zafer Partisi sosyo kültürel alandan ekonomiye kadar pek çok alanda çözümler üretmekte ve bu çözümleri üretirken daima Türk milletinin çıkarlarını ön planda tutmaktadır. Henüz 1. Yılını dolduran bir partiyiz ancak, Atamızdan bize geçen yüz yıllık bir tecrübeye ve bilgi birikimine sahip bir parti olduğumuzu ve her geçen gün geliştiğimizi belirtmek isterim. Partimizin ve bizlerin Manisamızı aydınlık yarınlara taşıyacağına olan inancım tamdır" ifadelerini kullandı.

Zafer Partisi Manisa  Gençlik Kolları İl Başkanı Alperen Terzioğlu ise "Zafer Partisi saflarına ekibinle birlikte katıldıkları için mutlu olduklarını dile getirdi. Başkan Terzioğlu"Yaklaşık yüz  yıl önce atalarımızın verdiği kurtuluş mücadelemizi bugün mültecilerle vermek üzere karşı karşıyayız. Bundan yüz yıl önce Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının 350 bin kişiye verdiği bu mücadeleyi bizler bugün 13 milyon sığınmacıya karşı vermek üzere karşı karşıyız. Bizler ben ve yönetimin olarak  çalışmaya hazırız" şeklinde konuştu.

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER