Zafer Partisinden Manisa Şehit Aileleri Ve Gaziler Derneğine Ziyaret

Zafer Partisi İl Teşkilatı Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Adnan Kaya ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Zafer Partisinden Manisa Şehit Aileleri Ve Gaziler Derneğine Ziyaret

Ziyarete Zafer Partisi Manisa İl Başkanı Mevlüt Özer, Zafer Partisi Manisa İl Başkan Yardımcıları Levent Çil, Mehmet Egemen Öztürk, Alper Emre Güvendik, Enes Koç, Türkay Seyit Doruk, Kadirhan Öztinoğlu, Selami Bayrak ve parti basın sözcüsü Osman Kılıç katıldı.

Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Adnan Kaya ziyaret ettikleri için Zafer Partisi İl Başkanı Mevlüt Özer ve yönetimine teşekkür etti. Başkan Kaya “Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği olarak biz şehit ailelerin ve gazilerin her türlü sorunu ve ihtiyacını gidermek için yönetimimle birlikte gece gündüz çalışıyor. Bu dernek bizlerin evi. Haftanın 7 günü Sabah 09:00’da derneğimizi açıyoruz akşam 18:00’da kapatıyoruz. Sadece Manisa değil Türkiye genelindeki şehit aileleri ve gazilerimizin de sorunları ilgili mercilerle görüşüp çözmeye çalışıyoruz. Bugün bizleri ziyaret ettiğiniz için Zafer Partisi İl Başkanı Mevlüt Özer ve yönetimine teşekkür ederim” dedi.

Zafer Partisi İl Başkanı Mevlüt Özer kendilerini kabul ettiği için Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Adnan Kaya ve yönetimine teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2022, 13:43

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER