“7,5 Milyon TL’lik yatırımla yepyeni ve modern bir görünüme kavuştu”

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, ‘154 Mahalle Projesi’ kapsamında 7,5 Milyon TL yatırım bedeliyle altyapı ve üstyapı çalışmaları tamamlanan Yunusemre ilçesine bağlı Otmanlar Mahalle muhtarı Serdar Sağol’u makamında ağırladı.

“7,5 Milyon TL’lik yatırımla yepyeni ve modern bir görünüme kavuştu”

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Burak Aslay, ‘154 Mahalle Projesi’ kapsamında altyapı ve üstyapı çalışmaları tamamlanan Yunusemre ilçesine bağlı Otmanlar Mahalle muhtarı Serdar Sağol’u makamında ağırladı. Ziyarette Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer de hazır bulundu. Yapılan çalışmalarla birlikte mahallenin yepyeni bir görünüme kavuştuğunu ifade eden Muhtar Serdar Sağol, yapılan hizmetlerden ötürü Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğüne teşekkür etti.

7,5 Milyon TL’lik yatırımla yepyeni ve modern bir görünüme kavuştu”
Nazik ziyaretleri nedeniyle muhtar Sağol’a teşekkür eden Genel Müdür Aslay, “101 Mahalle Projesiyle başladığımız ve 154 Mahalle Projesi ile devam ettiğimiz, belde ve köy durumundan mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinde alt ve üstyapı yatırımlarımızı sürdürüyoruz. 154 Mahalle Projemiz kapsamında Yunusemre ilçemize bağlı Otmanlar Mahallemizin de ilk olarak altyapısını ardından üstyapısını yeniledik. Altyapı çalışmalarımız kapsamında 5 bin metre içme suyu, 3 bin metre kanalizasyon, 1 adet 500 kişilik foseptik inşaatı çalışmaları hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlandı. Altyapı çalışmalarının ardından başlattığımız 20 bin metrekarelik kilit parke döşeme çalışmalarını da geçtiğimiz günlerde tamamladık. Mahallemiz toplam 7,5 milyon TL’lik bir yatırımla yepyeni ve daha modern bir görünüme kavuştu. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün önderliğinde il genelinde vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıran hizmet ve dev yatırımları hayata geçirmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER