Ahmetli Kaymakamı İlçenin Çevre Dostu Tesisine Hayran Kaldı

MASKİ Genel Müdürlüğünün Ahmetli ilçesinde hizmet veren çevre dostu atıksu arıtma tesisi İlçe Kaymakamı Abdullah Kurt’u ağırladı. Tesisi çok beğendiğini belirten Kaymakam Kurt, ilçe şefliği ve şantiye alanında görevli personelleri de ziyaret etti.

Ahmetli Kaymakamı İlçenin Çevre Dostu Tesisine Hayran Kaldı

Ahmetli ilçe Kaymakamı Abdullah Kurt, Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğünün ilçede hizmet veren Atıksu Arıtma Tesisini ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Şube Müdürü ve MASKİ İlçe Şefi Nilhan Kılıç tarafından ağırlanan İlçe Kaymakamı Abdullah Kurt, başarılı bir şekilde işletilen Atıksu Arıtma Tesisinin ilçe için büyük öneme sahip olduğunu belirtti.

Kaymakam Kurt, “Kıymetli yatırımlar”

İlçe şefliği ve Şantiye alanını da ziyaret ederek personel ile bir araya gelen Kaymakam Kurt, “Ahmetli ilçemizde böylesine önemli ve kusursuz işleyen bir Atıksu Arıtma Tesisinin olması bölge için de ilçe için de önemli. Bunlar çok kıymetli yatırımlardır. Özellikle dikkatimizi çeken nokta ise arıtmada koku olmaması oldu. İşleyiş ve çalışma şekli çok güzel. İlçemizde su konusunda ya da oluşan arızalarla ilgili Kaymakamlığımıza herhangi bir şikayet de gelmedi. MASKİ Genel Müdürlüğüne hem bizleri misafir ettikleri hem de çalışmaları için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER