Alaşehir’in Prestij Cadde Projesinin Yer Teslimi Yapıldı

Manisa Büyükşehir Belediyesinin Alaşehir ilçe merkezinde hayata geçireceği prestij cadde projesi öncesinde MASKİ Genel Müdürlüğü, 9 Milyon TL bedel ile yapacağı altyapı çalışmasının yer teslimini yüklenici firmaya yaptı.

Alaşehir’in Prestij Cadde Projesinin Yer Teslimi Yapıldı

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, tarafından Alaşehir ilçesinde yapılacak olan prestij cadde proje çalışmasının yer teslimi yüklenici firmaya yapıldı. MASKİ Genel Müdürlüğü prestij cadde proje çalışması öncesinde iki caddeye 9 Milyon TL bedel ile 1340 metre içme suyu hattı, 1474 metre kanalizasyon hattı ve 956 metre yağmursuyu hattı döşeme çalışması gerçekleştirilecek.

“Alaşehir modern bir görünüm kazanacak”

Alaşehir ilçesinde yapılacak olan çalışmaların ilçeye modern bir görünüm kazandıracağının altını çizen Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı Hilmi Serkan Emir, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün vizyonu doğrultusunda alt ve üstyapı dönüşümlerine idare olarak yeni yatırımlarla devam ediyoruz. Prestij cadde projesi kapsamında Alaşehir ilçemizde iki caddemizin alt yapısını MASKİ Genel Müdürlüğü olarak yenileyeceğiz. Hayırlısıyla Büyükşehir Belediyemiz de üst yapısını yaparak caddelerimizi modernleştirecek. Bugün hayırlısıyla çalışmalarımızın ilk adımını atarak yüklenici firmaya yer teslimini yaptık inşallah çalışmalarımız en kısa zamanda başlayacak. Alaşehirli hemşerilerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2023, 12:48

Editör Manşet 45

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER