Başkan Bilgin; Yılların Hayali Gerçek Oluyor

Saruhanlı Belediyesi tarafından Halitpaşa mahallesine kazandırılacak 21 dükkandan oluşan Sanayi sitesinin yapımı için, mahallede 16 dükkandan oluşan eski sanayi sitesinin yakımı gerçekleştirildi.

Başkan Bilgin; Yılların Hayali Gerçek Oluyor

Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, Başkan Yardımcısı Mustafa Yaralı ve Fen İşleri Müdürlüğü personelleri ile Halitpaşa'ya giderek söz konusu bölgede incelemelerde bulundu.

Başkan Bilgin, burada gazetecilere yaptığı açıklamada zemin katı 50 metrekare, batar katı 25 metrekare olmak üzere her biri 75 metrekare olan 21 adet dükkanın inşa edileceği belirtti.

Söz Verdik, Yapıyoruz...!

Halitpaşa'da yıllardır hayal edilen, önceki dönemlerde söz verilip yapılmayan yatırım için inşaat sürecine geldiklerini ifade eden Bilgin, şunları kaydetti;

"2019 yerel seçimlerinden önce Halitpaşa ziyaretimde, mahallede ekonomik ömrünü tamamlayan sanayi dükkanlarının yerine yeni dükkanlar yapacağımızı ifade etmiştim. Verdiğimiz sözü tuttuk, inşaat aşamasına geldik. Hayırlı olsun. Bizden önceki dönemlerde de söz verenler oldu. Buraya gelip proje evrakları açanlar oldu. Ancak bu işi yapmak bize nasip oldu. Sanayi sitesinin yenilenmesi Halitpaşa için büyük bir ihtiyaçtı, esnaflarımız zor şartlar altında hizmet veriyordu. Hayırlı olsun. Hizmet sürsün, Halitpaşa büyüsün" dedi.

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER