Başkan Selçuk'tan 3 Müjde

Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk, hem ilçe merkezinde hem kırsalda yatırımları aralıksız sürdürmeye devam ediyor.

Başkan Selçuk'tan 3 Müjde

Demirci Belediyesince kırsal mahallelere çok amaçlı salon yatırımları sürerken, Kent merkezi binasının dış ve zemin kat iç mekan tadilatı için ihale süreci başladı.

Demirci'de 20 kırsal mahalleye çok amaçlı salon yaparak hizmete sunan Belediye Başkanı Selami Selçuk, Sağnıç ve Kargınışıklar mahallelerine de çok amaçlı salon yapımı için ihaleye çıktı.

Diğer yandan Kent Merkezinin kısa sürede hizmete sunulması amacıyla dış ve iç cephe kaplama tadilatı için 15 Eylül 2022 Perşembe günü saat: 11.00'de E-İHALE olarak gerçekleşecek.  

Kargınışıklar mahallesi çok amaçlı salon 16 Eylül 2022 - saat: 11.00'da

Sağnıç mahallesi çok amaçlı salon 22 Eylül 2022 - Saat: 11.00 ihaleleri yapılacak.

YATIRIMLARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ KENT MERKEZİNDE YOLA DEVAM

Belediye Başkanı Selami Selçuk yaptığı açıklamada" Belediyemiz olarak hem ilçe merkezi, hem de kırsalda yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Demirci'mizin merkezine hareketlilik katacak olan Kent Merkezi inşaatımızın iç ve dış cephe kaplaması ve ince işçilik çalışmalarımızın süratle tamamlanarak hizmete sunulması için 15 Eylül'de ihalesini yapıyoruz. İhale sürecinin tamamlanmasının ardından 150 gün içerisinde Kent Merkezi inşaatı tamamlanacak ve Demirci'mizin hizmetinde olacak" dedi.

Çok amaçlı salon yatırımlarının da devam ettiğini ifade eden Başkan Selçuk " Kargınışıklar mahallemize 205 metrekare yarı açık alan, 81 metrekare kapalı alanın olacağı çok amaçlı salon, Sağnıç mahallemize 286 metrekare büyüklüğünde kapalı çok amaçlı salon yapıyoruz. İhale süreçlerinin tamamlanması ile birlikte iki mahallemizde ki bu yatırımları 4 ayda tamamlayarak hizmete sunacağız " dedi.

Editör Manşet 45

banner11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER