“Çalışmalar için teşekkür ederiz”

MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Köprübaşı ilçesine bağlı Çarıklar Mahallesini ziyaret etti. Mahalle Muhtarı Mehmet Doğan, “Mahallemize yapılan altyapı ve üstyapı çalışmaları için Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve MASKİ Genel Müdürümüz Burak Aslay’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

“Çalışmalar için teşekkür ederiz”

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki mahalle ziyaretlerini sürdürerek, muhtarların görüşlerini almaya devam ediyor. Bu kapsamda İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Köprübaşı ilçesine bağlı Çarıklar mahallesine ziyarette bulundu. Ziyarette, Büyükşehir Belediyesi Köprübaşı Muhtarlık İşleri Şube Müdürü ve MASKİ İlçe Şefi Enver Çetin de hazır bulundu. Mahalle Muhtarı Mehmet Doğan ile bir araya gelen Daire Başkanı Serpil Çakır, istek ve talepleri dinledi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Çakır, Başkan Ergün adına getirdiği hediyeleri takdim etti.

Çalışmalar için teşekkür ederiz
Mahalle muhtarı Mehmet Doğan, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve MASKİ Genel Müdürümüz Burak Aslay’a mahallemize yaptıkları altyapı ve üstyapı çalışmaları için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2023, 11:16

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER