Çökelek’e Yeni Prefabrik İçme Suyu Deposu

MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçesine bağlı Çökelek Mahallesi’nde 25 metreküplük prefabrik içme suyu deposunun montajı için çalışmalara başladı. Montajın ardından mevcut sondaja bağlantısı yapılacak olan depo ile mahalleye daha sağlıklı bir sistem üzerinden içme suyu ulaşması sağlanacak.

Çökelek’e Yeni Prefabrik İçme Suyu Deposu

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, mahallelere prefabrik içme suyu deposu kazandırmaya devam ediyor. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışmalar kapsamında Salihli ilçesine bağlı Çökelek Mahallesi’ne 25 metreküplük bir deponun montajı için çalışmalara başladı. Montajın ardından mevcut sondaja bağlantısı yapılacak olan prefabrik depo ile mahalleye daha sağlıklı bir sistem üzerinden içme suyu ulaşması sağlanacak.

Muhtar Kamil Uysal, “MASKİ sorunlara çözüm getirmek için canla başla çalışıyor”

Mahalle muhtarı Kamil Uysal, “Mahallemizdeki mevcut içme suyu tankı artık kötü duruma gelmişti. Ekipler geldiler, incelediler. Gerekli çalışmayı yapıp prefabrik içme suyu deposunu buraya getirdiler. Önümüzdeki günlerde de montajı ve teknik bağlantıları yapıldıktan sonra daha sağlıklı suya ulaşmamız sağlanacak. MASKİ sorunlara çözüm getirmek için canla başla çalışıyor. Emek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER