“Eksiklerimiz yerine getiriliyor”

MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçesi Zafer Mahallesi 525 Sokak’ta bulunan yeni yerleşim alanında ek kanalizasyon hattı çalışması yaparak bölgedeki vatandaşların altyapı ihtiyaçlarını giderdi.

“Eksiklerimiz yerine getiriliyor”

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisalılara ihtiyaç duyulan altyapı hizmetlerini en etkili şekilde ulaştırmak adına çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı bünyesinde Salihli ilçesi Zafer Mahallesi 525 Sokak’ta bulunan yeni yerleşim alanında ek kanalizasyon hattı çalışması gerçekleştirildi. MASKİ ekiplerince yapılan çalışma sayesinde, vatandaşa sağlıklı ve kullanışlı altyapıyı temin edildi.
Eksiklerimiz yerine getiriliyor
Mahalle muhtarı Cemal Çelik, “525 Sokak’ta yeni dükkanların bulunduğu bölgede altyapı ihtiyacımız vardı. Durumumuzu dilekçe ile MASKİ’ye bildirdik. Bölgede başlatılan çalışmalar hemen tamamlandı. Çalışmadan çok memnun kaldık. Mahallemizle ilgili ne eksiğimiz olursa bildirdiğimiz anda yerine getiriliyor. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün, MASKİ Genel Müdürlüğü ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.

Editör Manşet 45

banner11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER