Gürçeşme Mahallesine Yeni Bir Depo Kazandırıldı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Demirci ilçesine bağlı Gürçeşme mahallesine daha sağlıklı ve kesintisiz içme suyu temin etmek amacıyla 25 metreküplük prefabrik betonarme içme suyu deposu çalışmalarını tamamladı.

Gürçeşme Mahallesine Yeni Bir Depo Kazandırıldı

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, daha sağlıklı ve kesintisiz içme suyu temini amacıyla mahallelere prefabrik betonarme içme suyu deposu kazandırmaya devam ediyor. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışmalar kapsamında Demirci ilçesine bağlı Gürçeşme mahallesinde 25 metreküplük prefabrik betonarme deponun montajı yapıldı. Mevcut sondaja bağlantısı yapılacak olan depo ile mahalleye daha sağlıklı bir sistem üzerinden içme suyu ulaşması sağlanacak.

“İhtiyaçlarımız noktasında bizleri hiçbir zaman kırmadılar”

Çalışmaları değerlendiren mahalle muhtarı Mustafa Özden, “Mahallemizde işlevini yitiren depo nedeniyle zaman zaman su yetersizliği yaşıyorduk. Sorunumuzu MASKİ yetkililerimize bildirdik. Yeni bir prefabrik depo montajı yapıldı. Çalışmadan memnun kaldık. Bağlantılarda kısa sürede tamamlanırsa inşallah mahallemizin su sorunu kalmayacak. Cengiz başkanımız mahallemiz ihtiyaçları noktasında bizleri hiçbir zaman kırmadı. Emeklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve MASKİ Genel Müdürlüğü’ne teşekkür ederiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2022, 19:11

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER