“Hem içi hem dışı yenilendi”

MASKİ Genel Müdürlüğü, Selendi ilçesine bağlı Zıraman mahallesinde bulunan içme suyu deposunun bakım ve onarımını yaparak hanelere daha sağlıklı ve kesintisiz su ulaşmasını sağladı.

“Hem içi hem dışı yenilendi”

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 17 ilçede içme suyu depolarını daha sağlıklı hale getirmek amacıyla bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışmalar kapsamında Selendi ilçesine bağlı Zıraman mahallesinde bulunan içme suyu deposunda bakım ve onarım çalışması gerçekleştirdi. İçme suyu deposunda dış cepheden manevra odasına, yalıtım sisteminden fayans döşemelerine kadar birçok alan yenilendi. Böylece içme suyu deposu daha sağlıklı bir yapıya kavuştu.
Hem içi hem dışı yenilendi
Mahalle muhtarı Bayram Sağlam, “İçme suyu depomuz kötü bir durumdaydı. MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından depomuzun hem içinde hem dışında yenileme çalışması yapıldı. Çevre düzenlenmesiyle birlikte çok güzel oldu. Çalışmadan çok memnun kaldık. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve MASKİ Genel Müdürlüğümüze çok teşekkür ediyoruz” dedi.
 

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER