Kabazlı’da İçme Suyu Hattının Yönü Değiştirildi

MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçesine bağlı Kabazlı mahallesinde içme suyu terfi hattında yön değiştirme çalışması gerçekleştirdi. Mahalle muhtarı Selahattin Akcan, “Mahallemize bir çivi çakandan Allah razı olsun. Cengiz Başkanıma selamlarımı gönderiyorum” dedi.

Kabazlı’da İçme Suyu Hattının Yönü Değiştirildi

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde altyapı ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarını şartlar ne olursa olsun sürdürüyor. Bu kapsamda Salihli ilçesine bağlı Kabazlı mahallesinde sürekli arızalar meydana gelen içme suyu hattında yön değiştirme çalışması gerçekleştirildi. İçme Suyu Dairesi Başkanlığının özverili çalışması ile mahallenin su sıkıntısı çekmesinin önüne geçildi.

Muhtar Selahattin Akcan, “Bir çivi çakandan Allah razı olsun”

Mahalle muhtarı Selahattin Akcan, “Mahallemizdeki içme suyu hattında sürekli arızalar meydana geliyor, kesinti oluyordu. MASKİ ekiplerine bildirdik. Hızlı bir şekilde çalışmalara başladılar ve hat üzerinde yön değiştirme çalışması yapılarak sorun çözüldü. Artık arızalar olmuyor. Emek verenlere teşekkür ediyorum. Bir çivi çakandan Allah razı olsun. Cengiz Başkanımıza selamlarımı gönderiyorum” dedi.  

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2022, 15:02

Editör Manşet 45

banner11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER