Kurtuluş Pazaryeri ve Semt Çarşısı Açılışa Gün Sayıyor

Salihli Belediyesi ve Sanko Holding işbirliğinde Kurtuluş Mahallesinde yapımı tamamlanan pazaryeri ve semt çarşısında hazırlıklar tamamlandı. Pazaryeri ve semt çarşısının çok kısa zamanda açılarak vatandaşlara hizmet vereceğini belirten Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, “Yeni pazaryerimizin yapımında bizlere her zaman destek olan Sanko Holdingin değerli yöneticilerine teşekkür ederim. Yeni pazaryeri ve semt çarşımız, Kurtuluş Mahallemize ve Salihli’mize hayırlı olsun” dedi.

Kurtuluş Pazaryeri ve Semt Çarşısı Açılışa Gün Sayıyor

Kurtuluş Mahallesinde Salihli Belediyesi ve Sanko Holding işbirliğinde 10 ayda yapımı tamamlanan yeni pazaryeri ve semt çarşısı artık açılışa gün sayıyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, pazaryerinin bulunduğu Gökçepınar Caddesindeki orta refüj ve yan yol asfalt çalışmalarını tamamlarken Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri de, yeni pazaryerinin çevre düzenleme ve peyzaj çalışmaları kapsamında ağaçlandırma ve çiçeklendirme işlemini gerçekleştirdi.

Yeni pazaryerinde incelemelerde bulunan Başkan Kayda, “Kurtuluş Mahallemize söz verdiğimiz pazaryeri ve semt çarşımızın tüm hazırlıkları tamamlandı ve artık açılışa gün sayıyor. Belediyemiz ve Sanko Holding işbirliğinde 10 ay gibi kısa bir sürede inşaat çalışmaları biten yeni pazaryerimiz kısa zamanda açılarak hemşehrilerimize hizmet vermeye başlayacak. Yeni pazaryeri ve semt çarşımız, Kurtuluş Mahallemize ve Salihli’mize hayırlı olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2023, 16:37

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER