Kurudere Mahallesinde Çalışmalar Tamamlandı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Turgutlu ilçesine bağlı Kurudere Mahallesindeki dere geçiş noktasında menfez çalışmasını tamamladı. Yapılan çalışmayla olası taşkınlara önlem alınmakla beraber araç ve yaya geçişi de güvenli hale getirilmiş oldu.

Kurudere Mahallesinde Çalışmalar Tamamlandı

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, sel ve taşkınlara karşı vatandaşların mağdur olmaması adına menfez yapım çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Turgutlu ilçesine bağlı Kurudere Mahallesindeki dere geçiş noktasında menfez çalışması tamamlandı.

“Sorunumuz çözüldü”
Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Necati Abalı ve MASKİ İlçe Şefi Hüseyin Yelkenci ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyen Kurudere mahalle muhtarı Selami Özcan, “Özellikle aşırı yağışların olduğu günlerde dere geçişinde bulunan yolu kullanamıyorduk. Durumu MASKİ Genel Müdürlüğümüze ilettik ve sorunumuzu menfez ile çözdüler. Mahalle sakinlerimiz de çalışmadan çok memnun kaldı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün, MASKİ Genel Müdürlüğümüze ve emeği geçenlere çok teşekkür ederiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2022, 14:18

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER