Mahalle Sakinlerine Daha Kaliteli Su Temini Sağlandı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Demirci ilçesine bağlı Karaisalar Mahallesi’nin içme suyu isale hattında gerçekleştirdiği 1100 metrelik yenileme çalışmasıyla mahalle sakinlerine daha kaliteli su temini sağladı.

Mahalle Sakinlerine Daha Kaliteli Su Temini Sağlandı

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa genelinde vatandaşlara daha sağlıklı altyapı sistemleri sunmak adına yoğun mesaisini sürdürüyor. MASKİ bu amaçla Demirci ilçesine bağlı Karaisalar Mahallesi’nde de içme suyu isale hattı yenileme çalışması gerçekleştirdi. İçme suyu deposundan şebekeye ulaşan hatta yapılan 1100 metrelik yenileme işi sayesinde, mahalle sakinlerine kesintisiz ve kaliteli su ulaşması sağlandı.

Muhtar çalışmalardan memnun

Karaisalar Mahalle Muhtarı Mevlit Önder, “İçme suyu hattımızın zamanla deforme olmasından ötürü bir takım sıkıntılar yaşıyorduk. MASKİ ekiplerine bildirdik ve kısa süre içerisinde çalışmalar başladı. Yürütülen çalışmalardan çok memnunuz. Artık su konusunda sıkıntımız yok. Yaptığı hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e çok teşekkür ediyorum” dedi.

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER