Mahalle sakinlerine daha sağlıklı içme suyu sağlandı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Köprübaşı ilçesine bağlı Çavullar mahallesinde bulunan içme suyu arıtma tesisinde sürdürdüğü revizyon çalışmalarını tamamladı. Tesisin devreye alınması ile mahalle sakinlerine daha sağlıklı içme suyu sağlandı.

Mahalle sakinlerine daha sağlıklı içme suyu sağlandı

Vatandaşların musluklarına ulaşan suyun kalitesini garanti altına almak ve bu kaliteyi en üst seviyelere ulaştırmak adına şehrin birçok noktasında içme suyu arıtma tesisleri, yeni hatlar ve içme suyu depoları inşa eden Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Köprübaşı ilçesine bağlı Çavullar mahallesinde bulunan içme suyu arıtma tesisinde sürdürdüğü revizyon çalışmalarını tamamladı. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan çalışma ile modern donanımlara sahip olan arıtma tesisi, günlük 200 metreküp su arıtacak. MASKİ İlçe Şefi Enver Çetin de mahalle muhtarı Seçim Çelik ile birlikte arıtma tesisini ziyaret ettiler.

“Allah Cengiz Başkan’dan razı olsun”

Mahalle muhtarı Seçim Çelik, “İçme suyu arıtma tesisi MASKİ tarafından yenilendi. Su sorunumuz çözüme kavuşturuldu. Vatandaşlarımız da bu çalışmayı takdirle karşıladılar. Allah Cengiz Başkan’dan razı olsun” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2022, 12:57

Editör Manşet 45

banner11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER