“MASKİ ekipleri özveriyle çalışıyor”

MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Sarıgöl ilçesine bağlı Dindarlı Mahallesini ziyaret etti. MASKİ ekiplerinin özveriyle çalıştığına vurgu yapan mahalle muhtarı Soner Sözer yapılan hizmetlerden dolayı teşekkürlerini sundu.

“MASKİ ekipleri özveriyle çalışıyor”

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki mahalle ziyaretlerini sürdürerek, muhtarların görüşlerini almaya devam ediyor. Bu kapsamda, İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Sarıgöl ilçesine bağlı Baharlar Mahallesini ziyaret etti. Ziyarette MASKİ İlçe Şefi Veli Toktaş da hazır bulundu. Mahalle Muhtarı Soner Sözer ile bir araya gelen Daire Başkanı Serpil Çakır istek ve talepleri dinledi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Çakır, Başkan Ergün adına getirdiği hediyeleri takdim etti.

MASKİ ekipleri özveriyle çalışıyor
Mahalle muhtarı Soner Sözer, “Mahalle olarak su sorunu yaşıyorduk, MASKİ doğru bir sondaj çalışmasıyla sıkıntımıza kısa sürede son verdi. Su sorunumuz tamamen ortadan kalktı. Altyapı hizmetlerinden de temiz bir şekilde yararlanıyoruz, memnunuz. MASKİ ekipleri özveriyle çalışıyor. Ne zaman bir sorunumuz olsa anında müdahale ediyorlar. Allah hepsinden razı olsun. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün ve MASKİ Genel Müdürlüğümüze mahallemize yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER