Maski, Kapancı’nın Altyapı Sıkıntısını Çözüyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçesine bağlı Kapancı Mahallesinde kısmi yağmur suyu hattı döşeme çalışması gerçekleştirdi. Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik de mahalleyi ziyaret ederek, yapılması planlanan ilave altyapı çalışmaları için sahada incelemelerde bulundu. Çevik, “17 ilçemizin tamamında vatandaşımızın yanındayız” dedi.

Maski, Kapancı’nın Altyapı Sıkıntısını Çözüyor

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Salihli ilçesine bağlı Kapancı Mahallesini ziyaret etti. Ziyarette; Kanalizasyon Dairesi Başkanı Mümin Deniz, İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Depolar Sevk ve İdare Şube Müdürü Tunca Doğan, Kanalizasyon Dairesi Şube Müdürlerinden Necip Kurtarıcı, Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Mustafa Gün ve MASKİ İlçe Şefi Ramazan Tuğrul Kacar da yer aldı. Çevik, ilk olarak daha önce döşenen 400 metrelik yağmur suyu hattı güzergahında incelemelerde bulundu. Mahalle Muhtarı Ali Ortayol ile de görüşen Çevik, yapılması planlanan ilave hat döşeme işi için ekiplerin gerekli kontrolleri gerçekleştireceğini ifade etti. Ziyaretin sonunda Mahalle Muhtarı Ali Ortayol’a, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün hediyeleri takdim edildi.

“MASKİ’nin hizmetlerinden çok memnunuz”

Mahalle Muhtarı Ali Ortayol, “MASKİ’nin hizmetlerinden çok memnunuz. Hizmetler noktasında sıkıntımız yok. MASKİ yetkilileri taleplerimizi her zaman dikkate alarak çözüm için çalışıyor. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

“17 ilçemizin tamamında vatandaşımızın yanındayız”

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, “17 ilçemizin tamamında vatandaşımızın yanındayız. Çalışmaları bizzat mahallelere giderek yakından takip ediyoruz. Kapancı Mahallemizde bu yıl içerisinde bir yağmur suyu hattı döşeme çalışması yaptık. Muhtarımızdan gelen talep sonrasında Kapancı’yı ziyaret ederek doğrudan sahada incelemelerde bulunduk. Mahallemizde ilave yeni hat döşeme işleri de planlıyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün öncülüğünde hemşehrilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2022, 16:27

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER