MASKİ Saruhanlı’da Çalışmaları Değerlendirdi

MASKİ Genel Müdürlüğü, Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, vatandaşlara daha hızlı ve kaliteli hizmet verilmesi noktasında Saruhanlı ilçesini ziyaret ederek yürütülen çalışmalar hakkında personeller ile istişarelerde bulundu.

MASKİ Saruhanlı’da Çalışmaları Değerlendirdi

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, ilçe merkezleri ve mahallelerinde yaşayan vatandaşların daha kaliteli hizmet almalarını sağlamak için çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Saruhanlı ilçesine bir ziyaret gerçekleştirdi. Abone İşleri Şube Müdürü Yalçın Güney’in de yer aldığı ziyarette, Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı Muhtarlık İşleri Şube Müdürü ve MASKİ İlçe Şefi Serdar Özgedik ve personelleri ile bir araya gelindi. Ziyarette ilçelerdeki çalışanlar ile abone yönetimi hakkında istişarelerde bulunan Daire Başkanı Akbaş, vatandaşların işlemlerini hızlı ve eksiksiz bir şekilde yapmalarını sağlamak için toplantılar gerçekleştirdi.

MASKİ, vatandaşların yanında

17 ilçeye eşit hizmet anlayışı ile çalıştıklarının altını çizen Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, “Vatandaşlarımızın abonelik iş ve işlemleri ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamaması için ilçelerimiz ile sürekli görüşme halindeyiz. Yaptığımız işlerde koordineli bir şekilde çalışmak çok önemli. Biz de bu noktadan hareketle ilçelerimiz ile düzenli bir şekilde görüşerek, zaman zaman da hizmet binalarımızı ziyaret ederek istişarelerde bulunuyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda hemşehrilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER