MASKİ’den Küpeler Mahallesi’ne Ziyaret

MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, ‘101 Mahalle Projesi’ kapsamında alt ve üstyapısı yenilenen Demirci ilçesine bağlı Küpeler Mahallesi’ni ziyaret etti. Muhtar Osman İzci mahalleye yapılan hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

MASKİ’den Küpeler Mahallesi’ne Ziyaret

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki mahalle ziyaretlerini sürdürerek muhtarların görüşlerini almaya devam ediyor. Bu kapsamda İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır ‘101 Mahalle Projesi’ kapsamında alt ve üstyapısı yenilenen Demirci ilçesine bağlı Küpeler Mahallesi’ne ziyarette bulundu. Daire Başkanı Çakır’a, Büyükşehir Belediyesi Demirci İlçe Koordinatörü Gökhan Demir eşlik etti. Mahalle muhtarı Osman İzci ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen Daire Başkanı Çakır istek ve talepleri dinledi. Muhtar İzci’ye Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Çakır, Başkan Ergün adına getirdiği hediyeleri taktim etti.

“Cengiz Başkanıma teşekkür ederim”
Mahalle muhtarı Osman İzci, “Mahallemizde Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından altyapı ve üstyapı çalışması yapıldı. Mahallemizde bulunan camimiz de Büyükşehir Belediyesi tarafından restore edildi. Yapılan hizmetlerden dolayı Cengiz Başkanımıza teşekkür ederim. Kendisini mahallemize bekleriz” dedi.

Editör Manşet 45

banner11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER